NOWA POLITYKA JAKOŚCI

DOM to więcej niż mury

Lepsze standardy życia

Pod koniec 2018 roku OKAM wprowadził Nową Politykę Jakości, będącą wyrazem społecznej odpowiedzialności biznesu. Począwszy od inwestycji CENTRAL HOUSE, wszystkie inwestycje OKAM zostaną wyposażone w proekologiczne i funkcjonalne rozwiązania, wspomagające ochronę klimatu i poprawiające komfort życia. Są to między innymi: wypożyczalnia pojazdów elektrycznych, wypożyczalnia rowerów, oczyszczacz powietrza, podzlewowe filtry do wody oraz fotowoltaika.

Nowa Polityka Jakości OKAM to system ekologicznych rozwiązań opracowanych z myślą o ludziach i globalnie pojętym środowisku. Jej celem jest wprowadzenie w standardy codzienności ulepszeń technologicznych, które mają poprawić komfort życia i zdrowie mieszkańców projektów zrealizowanych przez firmę OKAM, ale także włączają się w nurt szeroko zakrojonych działań na rzecz ochrony naturalnego środowiska.

Jest to nowatorski koncept na rynku deweloperskim, który zyskał sobie wielu zwolenników. Misja edukacyjna i proekologiczna to jedno z głównych założeń działalności firmy OKAM.

Nowoczesne rozwiązania
w ramach inwestycji

Partnerzy projektu